Dodatkowe informacje

Często zadawane pytania

Są możliwe dwie formy płatności – niezależnie od tego czy zamawiającym jest osoba fizyczna czy firma – gotówka przy dostawie kontenera lub przedpłata na podstawie wystawionej proformy przed dostawą.

Cena wywozu gruzu czy podstawienia kontenera na śmieci zależy od trzech głównych czynników. Po pierwsze tego co będzie wrzucane. Inną cenę ma tzw. czysty gruz – czyli beton, cegła lub ceramika, a inną cenę mają zmieszane odpady z budowy czy remontu. Jeszcze inaczej wyceniamy np. materiały izolacyjne czy gabaryty. Kolejnym czynnikiem jest rozmiar kontenera – im większy tym cena wyższa. Ostatnim, ale również istotnym jest miejsce dostawy kontenera, inna cena będzie w Gdyni, inna w Gdańsku, a jeszcze inna np. w Pucku.
  • Kontener KP5, którego wymiary to 3,4 x 1,7x 0,7 m;
  • Kontener KP7, którego wymiary to 3,4 x 1,7 x 1,1 m;
  • Kontener KP14, którego wymiary to 3,8 x 2,3 x 1,6 m;

Tak! Poza Gdynią oferujemy nasze usługi w Sopocie, Gdańsku, Rumi, Redzie, Wejherowie, a nawet w Pucku czy Jastarni.

Jako mieszkaniec Gdyni masz możliwość skorzystania z tzw. PSZOKu – czyli punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Punkt taki prowadzi zakłada przetwarzania odpadów Eko-Dolina i na ich stronie znajdziesz więcej informacji na ten temat

 

Podobnie jak przy pytaniu powyżej – każdy mieszkaniec Gdyni ma możliwość skorzystania z punktu PSZOK, który znajduje się w Łężycach przy alei Parku Krajobrazowego 84. Wszelkie informacje na temat zasad przyjmowania odpadów od mieszkańców własnym transportem dostępne są na stronie Eko-doliny.

Zainteresowany? Zadzwoń do nas i złóż zamówienie